Praca  dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech

Wiosenna odnowa - maseczki z produktów naturalnych!

Wiosenna odnowa - maseczki z produktów naturalnych!
Drogie Opiekunki Osób Starszych!
Przedwiośnie to idealna pora, aby zadbać o swoją cerę, która po zimie wymaga odżywienia i oczyszczenia. Na rynku pojawia się coraz to więcej maseczek, które w swoim składzie zawierają mało znane nam substancje. My jednak stawiamy na naturalne składniki, których ilość w pełni kontrolujemy, dlatego postanowiliśmy stworzyć zestawienie 4 najlepszych maseczek wykonanych z naturalnych produktów, które znajdziemy w każdym domu!


 1. Maseczka z miodu
  Na początek wybraliśmy maseczkę z miodem i mlekiem, która łagodzi podrażnienia, nawilża skórę i utrzymuje ją nawilżoną przez cały dzień. Dodatkowymi atutami miodu są jego działania odkażające. Maseczkę należy nałożyć na twarz, a po 30 minutach zmyć letnią wodą.
  Aby przygotować taką maseczkę potrzebne będą:
  - 2 łyżki miodu
  - 2 łyżki ciepłego mleka.
   
 2. Maseczka z drożdży
  Aby przygotować maseczkę z drożdży potrzebujemy:
  - 1/4 kostki świeżych drożdży
  - 1 łyżkę ciepłego mleka
  - dodatkowo kroplę oliwy lub sok z cytryny
  Przygotowane składniki mieszamy i nakładamy grubą warstwę na twarz, a po 20 minutach zmywamy ją ciepłą wodą. Maseczka działa łagodząco na podrażnioną cerę i stany zapalne, oczyszcza, zmiękcza i wygładza skórę. Do podstawowej receptury, w zależności od cery, możemy polecić dodanie kropli oliwy dla osób ze skórą przesuszającą się, lub sok z cytryny dla osób walczących z przebarwieniami.
   
 3. Maseczka z kawy
  Maseczka z kawy usuwa oznaki zmęczenia, cienie pod oczami i napina skórę. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy skorzystać ze zużytych fusów kawy kofeinowej.
  Możemy dodać do niej mleko (będzie bardziej odżywcza), brązowy cukier (zadziała jak peeling) lub sok z cytryny (rozjaśni przebarwienia).

   
 4. Maseczka z jajka
  Ostatnią maseczkę tworzymy z 1 żółtka jaja kurzego. Smarujemy nim twarz i po 20 minutach zmywamy letnią wodą. Taka maseczka doskonale odżywia skórę, leczy dolegliwości skórne, regeneruje podrażnioną i przesuszoną skórę, dzięki zawartym w żółtku witaminom A, E, D i B oraz fosforze i potasie, które intensywnie odżywiają skórę.


Drogie Opiekunki Osób Starszych!
Stosując podane przez nas maseczki raz w tygodniu, przygotujecie swoją skórę na nadchodzącą wielkimi krokami wiosnę :)

Nasze certyfikaty

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, iż:
 1. Współadministratorami danych osobowych są Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwice oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwicach. Dane osobowe przetwarzane są w celu:
  • umieszczenia danych osoby, której te dane dotyczą w bazie kandydatów, prowadzenia postępowań rekrutacyjnych z udziałem osób, których dane dotyczą i podjęcia kontaktu z tą osobą w szczególności w celu przedstawienia jej ofert pracy;
  • zawarcia z osobami, których dane dotyczą umów cywilnoprawnych stanowiących podstawę zatrudnienia przy opiece nad osobami starszymi i wykonywania tych umów, a także podjęcia czynności służących przygotowaniu zawarcia tych umów.
 2. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne lecz konieczne do skorzystania z formularza kontaktowego. Dane osobowe są przechowywane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie tych danych. Wycofanie zgody uniemożliwi umieszczenie osoby, której dane dotyczą w bazie kandydatów i wykorzystanie podanych danych osobowych do kontaktu w szczególności w celu przedstawienia tej osobie ofert pracy.
 3. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Osobie, której dane dotyczą przysługuje też prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Dane osobowe klienta mogą być przekazywane podmiotom trzecim – agencjom pośrednictwa oraz zleceniobiorcom administratora danych osobowych w związku z realizacją umowy dotyczącej zapewnienia pomocy osobom starszym i/lub chorym przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.
 5. Dane osobowe są przechowywane przez okres trwania stosunków prawnych wynikających z zawartych umów, a także po ich ustaniu, przez okres przedawnienia roszczeń związanych z realizacją tych umów, wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do zawarcia umowy zlecenia/umowy o współpracy w związku z koniecznością identyfikacji strony tej umowy i jej rozliczenia.
 9. Decyzje w oparciu o podane przeze Panią/Pana dane nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 10. Dopuszcza się możliwość pozyskania dodatkowych danych osobowych, na podstawie wyrażonej Panią/Pana przeze mnie, dobrowolnej i odwołalnej w każdym czasie zgody. Dane, o których mowa w zdaniu poprzednim służyć będą administratorowi danych do realizacji celu wyraźnie określonego w treści wyrażonej przeze mnie zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu przez współadministratorów - Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 w celu umieszczenia moich danych w bazie kandydatów i kontaktowania się ze mną w sprawie ofert pracy.