Praca  dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech

Pyszne soki owocowe dla pięknej skóry - poradnik dla Opiekunek osób starszych

Pyszne soki owocowe dla pięknej skóry - poradnik dla Opiekunek osób starszych
Soki owocowe to nie tylko moc witamin dla naszego organizmu, większość soków ma również pozytywny wpływ dla naszej urody. Drogie Opiekunki osób starszych czy wiecie jak poprawić wygląd cery pysznymi sokami?


Sok jabłkowy
Szklanka mętnego i pysznego soku tłoczonego z jabłek to gwarancja zdrowej cery! Sok z jabłek jest pełen przeciwutleniaczy, które chronią skórę przed starzeniem się.


Sok z ogórków
Drogie Opiekunki, kiedy zależy Wam na lśniącej cerze polecamy Wam pyszny sok ze świeżych ogórków. Sok z ogórków zawiera krzemionkę oraz wodę, która nawilża naszą skórę od wewnątrz.


Sok z cytryny
Sok z cytryny również wpływa pozytywnie na cerę. Podobnie jak sok z ogórków zapewnia cerze lśniący wygląd. Ponadto przywraca skórze odpowiednie PH. Aby poprawić smak soku można zmieszać go z sokiem z innych ulubionych owoców lub po prostu dodać do niego miód lub odrobinę cukru trzcinowego.


Smoothie z mango, ogórka i szpinaku
to doskonała dawka przeciwutleniaczy, chroniąca cerę każdej Opiekunki osób starszych przed przedwczesnym starzeniem się. Dodatkowo witamina A zawarta w mango zapobiega przebarwieniom. W takiej formie nawet szpinak smakuje wspaniale.


Smoothie z sałaty, mięty i ogórka
Drogie Opiekunki, a czy piłyście kiedyś sok z sałaty? Jeśli nie to koniecznie spróbujcie naszej wspaniałej propozycji. Sałata zapewnia 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę A, która doskonale regeneruje komórki skóry. Dodatkowo zawarty w soku cynk wspomaga cyrkulację tlenu. Spróbujecie?


Sok z buraka, marchwi, ogórka i selera
Barszcz zna każdy, a czy pijecie może soki z buraków? Szklanka dziennie wpływa pozytywnie na naszą skórę. Zapewnia jej blask i zdrowy wygląd. Sok z buraków niweluje trądzik i krostki, przebarwienia oraz inne niedoskonałości. Pomaga usunąć cienie pod oczami.


Sok z jarmużu
To niepozorne warzywo jest doskonałym składnikiem różnych soków i koktajli. Można również pić sam sok z jarmużu. Co nam daje jarmuż? Otóż drogie Opiekunki, jarmuż wspomaga regeneracje uszkodzonej skóry, nadaje jej zdrowy blask i wygląd.


Czy znacie jeszcze inne pyszne soki poprawiające wygląd skóry?

Nasze certyfikaty

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, iż:
 1. Współadministratorami danych osobowych są Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwice oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwicach. Dane osobowe przetwarzane są w celu:
  • umieszczenia danych osoby, której te dane dotyczą w bazie kandydatów, prowadzenia postępowań rekrutacyjnych z udziałem osób, których dane dotyczą i podjęcia kontaktu z tą osobą w szczególności w celu przedstawienia jej ofert pracy;
  • zawarcia z osobami, których dane dotyczą umów cywilnoprawnych stanowiących podstawę zatrudnienia przy opiece nad osobami starszymi i wykonywania tych umów, a także podjęcia czynności służących przygotowaniu zawarcia tych umów.
 2. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne lecz konieczne do skorzystania z formularza kontaktowego. Dane osobowe są przechowywane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie tych danych. Wycofanie zgody uniemożliwi umieszczenie osoby, której dane dotyczą w bazie kandydatów i wykorzystanie podanych danych osobowych do kontaktu w szczególności w celu przedstawienia tej osobie ofert pracy.
 3. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Osobie, której dane dotyczą przysługuje też prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Dane osobowe klienta mogą być przekazywane podmiotom trzecim – agencjom pośrednictwa oraz zleceniobiorcom administratora danych osobowych w związku z realizacją umowy dotyczącej zapewnienia pomocy osobom starszym i/lub chorym przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.
 5. Dane osobowe są przechowywane przez okres trwania stosunków prawnych wynikających z zawartych umów, a także po ich ustaniu, przez okres przedawnienia roszczeń związanych z realizacją tych umów, wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do zawarcia umowy zlecenia/umowy o współpracy w związku z koniecznością identyfikacji strony tej umowy i jej rozliczenia.
 9. Decyzje w oparciu o podane przeze Panią/Pana dane nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 10. Dopuszcza się możliwość pozyskania dodatkowych danych osobowych, na podstawie wyrażonej Panią/Pana przeze mnie, dobrowolnej i odwołalnej w każdym czasie zgody. Dane, o których mowa w zdaniu poprzednim służyć będą administratorowi danych do realizacji celu wyraźnie określonego w treści wyrażonej przeze mnie zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu przez współadministratorów - Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 w celu umieszczenia moich danych w bazie kandydatów i kontaktowania się ze mną w sprawie ofert pracy.