Praca  dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech
Zamknij pocztówki
Izabela Smyl
Izabela Smyl
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę „WSPANIAŁEJ ZAŁODZE” radości sercą, którą przynosi ten świąteczny czas. (...)
Izabela Smyl Selters
Katarzyna Bukowska
Dziękuję bardzo za wspaniałą i profesjonalną obsługę i życzę dobrej i udanej współpracy ze wszystkimi opiekunkami (...)
Katarzyna Bukowska Herten
Izabela Smyl
Izabela Smyl
Za życzliwość dla mnie bardzo dziękuję (...)
Izabela Smyl Memmingen
Izabela Smyl
Izabela Smyl
Serdeczne pozdrowienia „PRACY” przesyła (…)
Izabela Smyl Springe
Izabela Smyl
Izabela Smyl
Pani Aniu, przesyłam Pani serdeczne pozdrowienia ze Stelli z Volksenc.
Izabela Smyl Oberstdorf
Mariusz Surma
Mariusz Surma
Pozdrowienia z Monachium przesyła …
PS. Budynek z logo BMW mogę zobaczyć z balkonu
Mariusz Surma Monachium
Sławomira Wójcik
Sławomira Wójcik
Moc gorących pozdrowień z pięknego Kołobrzegu zasyła ...
Sławomira Wójcik Osnabrück/ Hüde
Marzena Grolik
Marzena Grolik
Słoneczene pozdrowienia z Berlina dla całego pomocnego zespołu Pronobla przesyła ...
Marzena Grolik Berlin
Wiesława Nocoń
Wiesława Nocoń
Serdecznie pozdrawiam z Bad Hersfeld. PS. Dziękuję za pracę i umożliwienie wyjazdu!
Wiesława Nocoń Bad Hersfeld
Bożena Suchocka
Bożena Suchocka
Moc ciepłych życzeń miłej i owocnej pracy dla wszystkich pracowników Pronobla – z podziękowaniami - Bożena
Bożena Suchocka Wolfsburg
Henryka Lipowska
Henryka Lipowska
Dziękując za okazane zrozumienie serdecznie pozdrawiam z Waren, Henryka 
Henryka Lipowska Waren
Paulina Rak
Paulina Rak
Z pozdrowieniami dla życzliwych pracowników firmy Pronobel – Paulina Rak
Paulina Rak Norymberga
Wisława Nowakowska
Wisława Nowakowska
Serdeczne pozdrowienia z pięknego Mennheim zasyła Wisława Nowakowska, PS. Specjalne pozdrowienia dla P. Julii.
Wisława Nowakowska Mannheim
Daniel Kominek
Daniel Kominek
Z okazji nadchodzących Świąt - wszystkiego najlepszego całej uśmiechniętej załodze śle Daniel
Daniel Kominek Leizpig
Marta Krupowicz
Marta Krupowicz
Bardzo dziękuję za poważne i serdeczne potraktowanie mojej osoby! Pozdrowienia z Niemiec! Marta
Marta Krupowicz Erfurt
prev next

Nasze certyfikaty

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, iż:
 1. Współadministratorami danych osobowych są Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwice oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwicach. Dane osobowe przetwarzane są w celu:
  • umieszczenia danych osoby, której te dane dotyczą w bazie kandydatów, prowadzenia postępowań rekrutacyjnych z udziałem osób, których dane dotyczą i podjęcia kontaktu z tą osobą w szczególności w celu przedstawienia jej ofert pracy;
  • zawarcia z osobami, których dane dotyczą umów cywilnoprawnych stanowiących podstawę zatrudnienia przy opiece nad osobami starszymi i wykonywania tych umów, a także podjęcia czynności służących przygotowaniu zawarcia tych umów.
 2. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne lecz konieczne do skorzystania z formularza kontaktowego. Dane osobowe są przechowywane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie tych danych. Wycofanie zgody uniemożliwi umieszczenie osoby, której dane dotyczą w bazie kandydatów i wykorzystanie podanych danych osobowych do kontaktu w szczególności w celu przedstawienia tej osobie ofert pracy.
 3. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Osobie, której dane dotyczą przysługuje też prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Dane osobowe klienta mogą być przekazywane podmiotom trzecim – agencjom pośrednictwa oraz zleceniobiorcom administratora danych osobowych w związku z realizacją umowy dotyczącej zapewnienia pomocy osobom starszym i/lub chorym przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.
 5. Dane osobowe są przechowywane przez okres trwania stosunków prawnych wynikających z zawartych umów, a także po ich ustaniu, przez okres przedawnienia roszczeń związanych z realizacją tych umów, wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do zawarcia umowy zlecenia/umowy o współpracy w związku z koniecznością identyfikacji strony tej umowy i jej rozliczenia.
 9. Decyzje w oparciu o podane przeze Panią/Pana dane nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 10. Dopuszcza się możliwość pozyskania dodatkowych danych osobowych, na podstawie wyrażonej Panią/Pana przeze mnie, dobrowolnej i odwołalnej w każdym czasie zgody. Dane, o których mowa w zdaniu poprzednim służyć będą administratorowi danych do realizacji celu wyraźnie określonego w treści wyrażonej przeze mnie zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu przez współadministratorów - Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 w celu umieszczenia moich danych w bazie kandydatów i kontaktowania się ze mną w sprawie ofert pracy.