Praca  dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech

O nas

 
O Pronobel

Jesteśmy firmą, która ponad 10 lat zajmuje się pomocą Opiekunkom osób starszych w znalezieniu legalnego zatrudnienia w Niemczech. Z drugiej strony wspieramy niemieckie rodziny w zapewnieniu opieki dla ich bliskich.
 
O wiarygodności firmy świadczy fakt, że Pronobel posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 8780
W Pronobel dokładamy wszelkich starań by współpracujące z nami Opiekunki były zadowolone z proponowanych przez nas warunków zatrudnienia.
 
Stale więc pracujemy nad tym, żeby możliwie mocno wspierać naszych pracowników na każdym etapie rekrutacji oraz w trakcie wykonywania pracy. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia czytelnych i łatwych zasad rekrutacji  oraz dopasowujemy oferty i warunki pracy do potrzeb Opiekunek.
Nasze atuty

Lata zdobytych przez Pronobel doświadczeń, skutkują nawiązaniem bezpośrednich relacji z niemieckimi firmami z branży.
Dzięki temu proponujemy naszym Opiekunkom wyłącznie wyjazdy na podstawie legalnych i sprawdzonych ofert pracy. Dodatkowo dbamy, 
by na każdym etapie współpracy Opiekunki były zadowolone z warunków, które im oferujemy. Uruchomiliśmy więc szereg udogodnień mających na celu wsparcie Opiekunek.
 

Koordynator 24h/7
Podczas współpracy będziesz pod opieką koordynatorki, dostępnej dla Ciebie 24h na dobę 7 dni w tygodniu.
 

Premie i bonusy
Zyskaj do 50 € za polecenie Opiekunki z językiem niemieckim  i nawet 100 € za polecenie Pronobel niemieckiej rodzinie.
 

Legalne zatrudnienie
Oferujemy Ci przejrzyste warunki współpracy na podstawie umowy zlecenie.
 

Gwarantowane ubezpieczenia
Gwarantujemy ubezpieczenie ZUS oraz indywidualne ubezpieczenie pracownika.
 
 
Aplikacja przez internet
Formularz aplikacyjny możesz wypełnić bez przychodzenia do biura.
 

Fantastyczne wynagrodzenie do 1900 € netto/m-c + premie
Wysokość Twojego wynagrodzenia określana jest na podstawie poziomu znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia
przy pracy w opiece.
 

Atrakcyjne oferty pracy
Proponujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy uzyskane od naszych partnerów z Niemiec.
 

Zwrot kosztów podróży
Jeśli zdecydujesz się na min. 2 miesięczny wyjazd, zwrócimy Ci koszty przejazdu.
 


Dobierając oferty pracy sprawdzamy miejsce zatrudnienia, jak i warunki i zakres obowiązków Opiekunki. Dbamy o Opiekunki tak, jak chcielibyśmy, by one zadbały o swoich podopiecznych.
 
Każdej z nich zostaje przydzielona koordynatorka. Zadaniem koordynatorki jest wspieranie Opiekunki zarówno na wyjeździe, jak i w ustalaniu formalności związanych z zatrudnieniem. Koordynatorka jest do dyspozycji Opiekunki przez 7 dni w tygodniu i 24 h na dobę.
 
Wszystkie elementy związane z zatrudnieniem w Pronobel są w pełni legalne, także ubezpieczenie, zarówno w ZUS, jak i indywidualne. Otaczamy Opiekunki stałą opieką oraz
troszczymy się o ich bezpieczeństwo!
 
Aplikuj

Nasze certyfikaty

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, iż:
 1. Współadministratorami danych osobowych są Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwice oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8, 44-100 Gliwicach. Dane osobowe przetwarzane są w celu:
  • umieszczenia danych osoby, której te dane dotyczą w bazie kandydatów, prowadzenia postępowań rekrutacyjnych z udziałem osób, których dane dotyczą i podjęcia kontaktu z tą osobą w szczególności w celu przedstawienia jej ofert pracy;
  • zawarcia z osobami, których dane dotyczą umów cywilnoprawnych stanowiących podstawę zatrudnienia przy opiece nad osobami starszymi i wykonywania tych umów, a także podjęcia czynności służących przygotowaniu zawarcia tych umów.
 2. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne lecz konieczne do skorzystania z formularza kontaktowego. Dane osobowe są przechowywane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie tych danych. Wycofanie zgody uniemożliwi umieszczenie osoby, której dane dotyczą w bazie kandydatów i wykorzystanie podanych danych osobowych do kontaktu w szczególności w celu przedstawienia tej osobie ofert pracy.
 3. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Osobie, której dane dotyczą przysługuje też prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Dane osobowe klienta mogą być przekazywane podmiotom trzecim – agencjom pośrednictwa oraz zleceniobiorcom administratora danych osobowych w związku z realizacją umowy dotyczącej zapewnienia pomocy osobom starszym i/lub chorym przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.
 5. Dane osobowe są przechowywane przez okres trwania stosunków prawnych wynikających z zawartych umów, a także po ich ustaniu, przez okres przedawnienia roszczeń związanych z realizacją tych umów, wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo uzyskania dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania i usunięcia, a także żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych w warunkach określonych powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych w każdym przypadku zaistnienia podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych następuje z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do zawarcia umowy zlecenia/umowy o współpracy w związku z koniecznością identyfikacji strony tej umowy i jej rozliczenia.
 9. Decyzje w oparciu o podane przeze Panią/Pana dane nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 10. Dopuszcza się możliwość pozyskania dodatkowych danych osobowych, na podstawie wyrażonej Panią/Pana przeze mnie, dobrowolnej i odwołalnej w każdym czasie zgody. Dane, o których mowa w zdaniu poprzednim służyć będą administratorowi danych do realizacji celu wyraźnie określonego w treści wyrażonej przeze mnie zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu przez współadministratorów - Pronobel sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 oraz DE Pronobel sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach, ul. Młyńska 8 w celu umieszczenia moich danych w bazie kandydatów i kontaktowania się ze mną w sprawie ofert pracy.